Inspirujące bramy garażowe

Inspirujące bramy garażowe

2021-03-04

Brama garażowa z własnym wzorem która pięknie kompnuje się z drzwiami wejściowymi.

Kto powiedział, że wszystkie bramy muszą wyglądać standardowo?
Odchodzimy od utartych schematów. Coraz więcej zapytań ze strony Klientów otrzymujemy z zapytaniem o elementy dekoracyjne ze stali nierdzewnej, jakie  są opcje montażu okienek i przeszkleń.
Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że planując budowę garażu należy pamiętać także o jego wyglądzie.

W pierwszej kolejności stojąc przed wyborem bramy garażowej musimy zwrócić uwagę na to aby była solidna, bezpieczna oraz posidała odpowiednie parametry termoizolacyjne.
Użytkowanie bramy ma być komfortowe. Poza podstawowymi aspetkami technicznymi w obecnych czasach coraz ważniejszą kwestią dla inwestora jest wygląd zewnętrzny bramy i estetyka. Dobry dobór bramy garażowej mocno wpływa na efekt wizualny całego budynku a nawet terenu wokół domu.

Design bram garażowych.

Na wygląd zewnętrzny bramy wpływa przede wszystkim rodzaj wybranego panelu oraz dodatki dekoracyjne. Do wyboru mamy panele bez przetłoczeń, z przetłoczeniami niskimi, wysokimi, górnymi oraz w strukturze gładkiej, drewnopodobnej (woodgrain) lub strukturze tynku (stucco). Każdy panel może być pomalowany na dowolny kolor z palety RAL jak również mamy do wyboru panele w okleinie typu: złoty dąb, orzech, winchester, ciemny dąb, mahoń. Jak już wybraliśmy interesujący nas panel oraz kolor przechodzimy do części dekoracyjnej.
Część dekoracyjna... co możemy wybrać?
Zacznijmy od okienek które występują w różnej postaci: kwadratowe, okrągłe, prostokątne, a nawet w formie szklanego panelu bramy. Poza tym że wpływają na wygląd bramy służą również jako doświetlenie wnętrza garażu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są dekoracje ze stali nierdzewnej. W tym przypadku możemy wybrać jeden ze wzorów lub zaprojektować indywidualny na życzenie inwestora. Elementem dekoracyjnym może być również np. nr domu, nr budynku firmy, logo, nazwa firmy.

Jaką bramę garażową wybrać?

Szeroki wachlarz możliwości pozwala na dopasowanie bramy do każdego rodzaju elewacji i inwestycji.
Najlepiej zacząć od kontaktu ze specjalistą który zna się na rzeczy i podpowie najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami abyśmy mogli poznać Twoje potrzeby i ułatwić Ci wybór.
Od ponad 10 lat zajmujemy się realizacjami zarówno bram domowych jak i przemysłowych.
Postaramy się aby wybrana przez Ciebie brama przez lata niezawodnie spełniała swoje zadanie a przy okazji wyglądała pięknie.